iPad Pro’yu Nasıl Bilgisayar Olarak Kullanacağımızı Söyleyen 5 Madde!

Apple, iPad’leri bilgisayara benzetmek için elinden gelen her şeyi yapmaya devam ediyor!

Apple iPad’leri bilgisayar olarak kullanabilmek için geçen günlerde yeni bir reklam yayınladı. Bu reklam iPad’leri bilgisayara dönüştürecek 5 madde içeriyor. Apple’ın en çok önemsediği konulardan bir tanesi olan iPad bu sene devrim yarattı ve bilgisayardan farksız bir tablet oldu! Lafı fazla uzatmadan, işte o 5 madde;

İlk maddede tablette kullanılan A12X işlemcisine yer veriliyor. Birçok bilgisayardan daha güçlü olduğu belirtilen modelde Adobe Photoshop’un masaüstü sürümü çalışıyor.

İkinci maddede ise cihazın çok yönlülüğüne vurgu yapılıyor. Uygulama mağazası sayesinde sinema sisteminden tasarım cihazına kadar bir sürü uygulamayı yapabilmek mümkün.

Vurgulanan üçüncü maddede ise pil ömrü ve taşınabilirlikten bahsediliyor. Bilindiği üzere yeni Pro, 450 gram civarında ancak 10 saat civarında bir batarya performansına sahip.

Bir diğer maddede ise çoklu ekran ve kullanım basitliğinden bahsediliyor.

Reklam filmindeki son maddede ise Apple Pencil’den bahsediliyor. Apple Pencil ile çizim yapmaktan imza atmaya kadar birçok şeyi yapabilmeniz mümkün. Ayrıca 2. nesil Pencil’i de tabletin bir kenarına bırakarak şarj edebilmenin de mümkün hale geldiğini belirtmiş olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − eleven =